kontakty

Obchod a dílna:
Mimosa
V Šáreckém údolí 2711/39 A
164 00, Praha 6

Tel.: +420 235 366 041

 www.kvetiny-mimosa.com

o nás

Firma Mimosa byla založena roku 1992 v Praze a od samého začátku je koncipována jako rodinná firma, kladoucí vysoké nároky na profesionalitu a individuální přístup k zákazníkům.

Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají v oblasti floristiky a sledují současné trendy, samozřejmostí je účast na odborných seminářích, floristických soutěžích a nejrůznějších předváděcích akcích u nás i v zahraničí. Právě díky tomu jsme schopni připravit nejenom klasické dekorace, ale i náročná moderní aranžmá, přesně podle nejnovějších světových trendů.

Naše zázemí, které se nachází na Praze 6, je vybavené veškerým potřebným zařízením (dílna, chladící boxy, skladovací prostory) což nám umožňuje přípravu velkých společenských akcí i zpracování náročných zakázek pro film.

náš tým

Josef Kulman - spolumajitel firmy

Absolovent střední zahradnické školy v Mělníce. Po absolvování školy byl zaměstnán na různých manažerských pozicích ve firmě SLaZ Praha. V proce 1992 založil firmu Mimosa ve které pracuje se svojí manželkou a dcerou. Podílí se zejména na přípravě smuteční a vzpomínkové floristiky a zajišťování dekorací pro film a reklamu.

Lucie Kulmanová – floral designer

Je absolventkou střední zahradnické školy v Mělníce. V letech 1996 až 1997 studovala design ve Velké Britanii, kde získala řadu podnětů pro svoji floristickou tvorbu. Kromě klasické floristicky se věnuje i designerské práci v interiéru a realizaci filmových projektů. Dále působí jako lektorka, předvádějící a členka jury na mnoha floristických akcích a soutěžích u nás i v zahraničí. Podílela se na psaní nové učebnice floristiky, která u nás chyběla po dobu dlouhých třiceti let.

Její práci bylo možno shlédnout v televizním pořadu Sama doma a italské televizi Florasat.

V průběhu její dosavadní floristické kariéry posbírala na dvě desítky medailí z floristických soutěží. Mezi nejvýznamnější umístění ve floristických soutěžích lze zařadit dvojnásobný titul vicemistra ČR na národní soutěži Děčínská kotva.

Marie Kulmanová - spolumajitelka

Spolu se svým manželem založila firmu. Podílí se na přípravě většiny dekorací.

Veronika Bělohradská – floristka

Po absolvování odborné školy nastoupila do naší firmy. Podílí se na přípravě veškerých svatebních, smutečních i sezonních dekorací.

soutěže a předváděčky