kontakty

Obchod a dílna:
Mimosa
V Šáreckém údolí 2711/39 A
164 00, Praha 6

Tel.: +420 235 366 041

 www.kvetiny-mimosa.com

dekorace interiéru ze živého materiálu

Květiny by vždy měly být nedílnou součástí interiéru a měly by ho dotvářet podobně jako obraz, závěs nebo koberec. Z našich bohatých zkušeností víme, že živá rostlina nebo květinová dekorace přispívá ke zpříjemnění prostředí, ve kterém pobýváme a proto by rozhodně neměla chybět v žádném interiéru. Vytvoříme jak klasická, tak moderní designová aranžmá, která sladíme s interiérem, stylem společenské akce nebo firemním logem.
Profesionálně provedená dekorace dodají vaší firmě nebo firemním akcím potřebnou prestiž a estetickou úroveň.

Poskytujeme návrh vhodných dekorací přímo v interiéru. Doporučíme vám vhodný tvar, barvu a styl dekorací. Budete mít možnost nahlédnout do katalogu námi realizovaných dekorací. K dispozici máme sortimentové katalogy květin. Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky.

Výzdobu větších rozsahů je nutno projednat na místě konání akce nebo v daném interiéru v dostatečném časovém předstihu.

Provádíme výzdoby komerčních prostor, kanceláří, hotelů, restaurací, recepcí. Připravíme výzdobu na speciální společenské příležitosti, bankety, plesy, konference, vernisáže, koncerty, veletrhy. Zabýváme se výzdobou soukromých interiérů. Připravíme květinové dekorace přímo u vás doma. Může se jednat jak o jednorázové výzdoby ke zvláštním příležitostem, jako jsou oslavy nebo večírky, tak i pravidelnou obměnu dekorací nebo váz. Dekorace je možno aranžovat do vašich váz nebo do námi zapůjčených.

dekorace na stoly rautové banketové, koktejlové bary

dekorace pódií

vázy a prostorové dekorace