kontakty

Obchod a dílna:
Mimosa
V Šáreckém údolí 2711/39 A
164 00, Praha 6

Tel.: +420 235 366 041

 www.kvetiny-mimosa.com

dekorace interiéru ze sušeného materiálu

Dekorace ze sušeného materiálu jsou vhodným doplňkem interiéru zejména v prostorách s nedostatkem světla, kde není možno využít živé rostliny. To však není jediná výhoda sušeného materiálu. Tento materiál skýtá kombinace a prostorové řešení, které si s živými dekoracemi nemůžeme dovolit. Sušený materiál poskytuje nepřeberné množstní tvarových a barevných možností. Využít je možno nejen tradiční obiloviny ale také nejrůznější proutky, liány, listy, větve a celou řadu exotického materiálu. Vytvořít lze dekorace od malých až po velké designové objekty, které mohou být hlavním dekoračním prvkem interiéru.

Vždy by měl být kladen důraz na sladění celé dekorace s interiérem.

V některých případech je možno do dekorace ze sušeného materiálu zakomponovat umělé květiny. Jedná se o velmi kvalitní květiny u kterých laik téměř nepozná, že se jedná o umělou květinu. Je nutno je využívat s citem a neměly by tvořit převahu použitého materiálu. Obvykle tvoří jen zajímavý detail.

Poskytujeme návrh vhodných dekorací přímo v interiéru. Doporučíme vám vhodný tvar, barvu a styl dekorací. Budete mít možnost nahlédnout do katalogu námi realizovaných dekorací ze sušeného materiálu.

Výzdobu větších rozsahů je nutno projednat na místě konání akce nebo v daném interiéru v dostatečném časovém předstihu.

sušené dekorace