kontakty

Obchod a dílna:
Mimosa
V Šáreckém údolí 2711/39 A
164 00, Praha 6

Tel.: +420 235 366 041

 www.kvetiny-mimosa.com

sezónní dekorace

Pro slavnostní příležitost v průběhu celého roku si u nás v obchodě můžete vybrat hotové dekorace, ale samozřejmě Vám rádi připravíme i dekorace dle vašich přání. Jsme schopni zajistit jak malé tak velké sezónní výzdoby komerčních i soukromých interiérů a exteriérů.

vánoční a silvestrovské

Již začátkem adventu naleznete u našem obchodě adventní a závěsné vánoční věnce na dveře a celou řadu ostatních vánočních dekorací jako například svícny, vánoční aranžmá, závěsné dekorace na zeď, přízdobené hrnkové rostliny. Rádi zajistíme vánoční květinovou výdobu stolů a tabulí, zdobení vánočních stromů, vánoční dekoraci exterieru.

jarní a velikonoční

V jarním období začínáme s přípravou jarních a následně velikonočních dekorací jako jsou věnečky a závěsné dekorace na dvěře, malé i velké velikonoční dekorace na stoly, kytice a přízdoby hrnkových rostlin.

Pro exteriér připravujeme jarní výsadby truhlíčků a nádob.

podzimní dekorace

V průběhu měsíce září začínáme s přípravou podzimních dekorací jako jsou oblíbené věnečky a závěsné dekorace na dvěře, malé i velké dekorace na stoly přízdoby hrnkových rostlin, podzimní výsadby truhlíčků a nádob.

velikonoce

vánoce

podzimní dekorace